Meble kuchenne na wymiar Rzeszów

Kuchnia na wymiar klasyczna- duzy

Studio Kuchnie Kocur specjalizuje się w produkcji kuchni na wymiar dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. W kuchni spędzamy sporo czasu, zwłaszcza jeśli przygotowujemy posiłki w domu. Zależy nam zatem, aby było to miejsce funkcjonalne, zarazem eleganckie i modne. Jednym słowem takie, gdzie przyjemnie się przebywa.

Dla wszystkich pragnących mieć swoje wymarzone meble udostępniamy bardzo szeroki asortyment materiałów i akcesoriów. Do tego dzięki odpowiednio dopasowanemu sprzętowi AGD renomowanych producentów krajowych jak i zagranicznych Państwa kuchnia będzie bardzo wygodna w użytkowaniu, posłuży na lata.

Na początku planowania kuchni stajemy przed pytaniem: robić kuchnię na wymiar czy jednak wstawić gotowy zestaw szafek. Wszystko zależy od naszych upodobań, możliwości zagospodarowania przestrzeni na miejscu oraz budżetu, jaki chcemy na ten cel przeznaczyć.

Gdybyśmy chcieli najtańszym kosztem urządzić kuchnię, oczywiście - można ze starych mebli skompletować zestaw kuchenny i poddać go renowacji. Wymaga to trochę pracy i zmysłu artystycznego, aby najpierw oczami wyobraźni umieć zobaczyć potencjał kryjący się w nikomu niepotrzebnych meblach. Do tego dochodzi umiejętność wykorzystania dostępnych na rynku materiałów, farb, półproduktów, aby prawie z „niczego” stworzyć wnętrze niepowtarzalne, ładne, odzwierciedlające nasz charakter. Jest to trudne a jeśli nam się uda, z pewnością odwiedzający nas goście będą mieli na długo w pamięci niepowtarzalny efekt wizualny i klimat, jaki stworzyliśmy w naszym domu.

Zatem fronty meblowe można zamontować gotowe, można też zamówić odpowiednią płytę: laminowaną, lakierowaną, mdf czy inną – bardzo duży wybór takich płyt i od różnych producentów mamy obecnie na rynku.

Szafki kuchenne i efekt wizualny to jedno, ale kolejnym kluczowym elementem w naszej kuchni będzie ergonomia i funkcjonalność. Dodatki i odpowiednie akcesoria meblowe mogą zapewnić komfort użytkowania na lata. Niestety wybór niewłaściwych akcesoriów czy też tych najtańszych wkrótce przypomni nam o sobie i będziemy musieli ponieść dodatkowe koszty wymiany, reklamacji. Nie mając doświadczenia w branży meblowej z pewnością popełnimy błędy. Mogą one być kosztowne. Zmysł majsterkowicza tu nie wystarczy. Zatem czy stracony czas i nerwy warte są początkowych oszczędności?

Dlatego serdecznie polecamy korzystanie z doświadczenia mistrzów meblarstwa, ludzi obeznanych z materiałami, akcesoriami i współczesnymi trendami. Praktyka, a najlepiej wieloletnie doświadczenie przy aranżowaniu i produkcji mebli kuchennych są nieocenione. Korzystanie z renomowanego studia kuchni może okazać się niezbędne, jeśli chcemy mieć swoją kuchnię marzeń i zapomnieć o kłopotach tworzenia na własną rękę.

Jak najbardziej rekomendujemy „Kuchnie Kocur” jako firmę rodzinną, o kilkunastoletnich tradycjach meblarskich i świetnych rekomendacjach. Studio i salon firmowy mieści się w Rzeszowie, przy ulicy Lubelskiej 28/5 lok.1.

Piękne i niepowtarzalne realizacje kuchni na wymiar można zobaczyć tutaj (kliknij w link)

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki albo zgodzić się.